تبلیغات
EMBA - معرفی رئیس دفتر نخبگان کرمانشاه

EMBA
 
Executive Master of Business Administration

 خانم دكتر مریم اسلام پناه به عنوان رئیس دفتر نخبگان استان كرمانشاه منصوب شد.

خانم دكتر اسلام پناه از اساتید رشته علوم تربیتی ، مدیر گروه رشته تكنولوژی آموزشی واحد كرمانشاه و مدیر گروه رشته مدیریت اجرایی علوم و تحقیقات کرمانشاه  در پی حكمی از سوی خانم دكتر نسرین سلطان خواه معاونت علمی فن آوری دفتر ریاست جمهوری و رئیس انجمن نخبگان كشور  به عنوان رئیس دفتر نخبگان استان كرمانشاه معرفی شد .

وی هدف از ایجاد این دفتر را شناخت استعدادهای برتر استان ، بستر سازی مناسب جهت هدایت این استعداد ها به مرحله نخبگی ، حمایت از نخبگان استان و ارتقای سطح دانش علمی آنان عنوان كرد .

دكتر اسلام پناه تاكید كرد : منطقه غرب كشور یك منطقه مرزی و محروم است و به دلیل 8 سال دفاع مقدس و تبعات ناشی از جنگ تحمیلی با چالش های بسیاری مواجه بوده كه به همین دلیل تعداد زیادی از نخبگان این منطقه مهاجرت كرده اند و ما تلاش می كنیم تا با راه اندازی این مركز و حمایت از نخبگان شرایط شكوفایی و بالندگی آنان و مفید واقع شدن برای استان كرمانشاه را مهیا سازیم .

از دیگر سمت های دكتر اسلام پناه می توان به رئیس اسناد بنیاد شهید كشور ، رئیس مركز پژوهش های بنیاد شهید و رئیس شورای پژوهشی زنان منطقه 11دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد .

 
نوشته شده توسط: دانشجویان مدیریت اجرایی


New Page 5

 

Google


Design by : Ahad Shahbazian  
mouse code|mouse code